Категорії
Новини

ДОГЛЯД ЗА ОБИЧКИМИ МЕБЛІВ

Завжди хочеться щоб усі речі у вашій квартирі, будинку, приміщенні виглядали акуратними та чистими, не дивлячись на їхній вік.

Особливо це стосується наших улюблених речей, на яких ми проводимо більшу частину свого домашнього часу, це наш затишний диван.

Будь-яких м’яких меблів потрібен догляд, чи це вініл, натуральна або штучна шкіра або оббивні тканини. Незважаючи на те, що у догляді ці матеріали не вибагливі, дбайливе ставлення необхідне.

Наприклад, із сонячного боку житлового приміщення біля вікна м’які меблі не варто ставити, інакше матеріал стане тендітним і не стійким до механічного впливу. Менше прослужить і швидко постаріє, т.к. втратить свою вологість.

ДИВАН з КОЖЗАМУ

Кожзам, можна назвати вінілову штучну шкіру або полімерний високоякісний матеріал, який зовні нічим.

не відрізняється від оригіналу натуральної шкіри. Визначити можна тільки на дотик і лише фахівця. Легко дряпається

але стійко до стирання.

Практично для всіх видів шкірозамінника від плям різного походження можна звернутися за допомогою до побутової хімії універсальної дії. Цей засіб має бути зроблено з максимально екологічних речовин, які б мінімально впливали на структуру шкірозамінника.

При виведенні плям зі шкіряної оббивки слід дуже уважно вибирати засоби. У жодному разі не застосовуйте пральні порошки, ацетон, засоби з аміаком для очищення плями. Щоб оббивка не втратила своєї еластичності, також не можна поверхню після вологої обробки сушити феном.

Більш детально про те, як правильно почистити диван зі шкірозамінника від різних забруднень описано тут!

ДИВАН із ШЕНІЛУ

Шеніл дуже популярний матеріал завдяки міцності та своїм світлостійким якостям, що значно перевищують мінімально допустимі стандартні вимоги.

Свою м’якість і об’ємність матеріалу надає шеніловая волохата нитка, що нагадує гусеницю по французки Shenille.

Застосовуються як натуральні, так і синтетичні нитки, поліестер, поліпропілен, акрил, бавовна, віскоза.

ЯК ПРАВИЛЬНО ЧИСТИТИ ДИВАН із ШЕНІЛЛУ?

Намагайтеся використовувати сухе чищення шинила, при даному чищенні матеріал залишається таким же привабливим як на зовнішній вигляд, так і за якістю. Практично всі плями з шеніл можна вивести за допомогою простого мильного розчину або засобів для чищення небажано на основі води. Для регулярного догляду бажано хоча б раз на тиждень чистити тканину пилососом лише з м’якою насадкою.

Також є варіанти глибшого очищення шеніл залежно від забруднення:

  • При цьому забрудненні потрібно промокнути цю ділянку тканини, далі варто зробити розчин з м’якого мила і обробити пляму. Залишок вологи висушити.
  • Шоколад. При забрудненні шоколадом дайте пляму висохнути, очистити пляму і взяти розчин з м’якого мила і обробити забруднення. Мокру пляму висушити.
  • Жувальна гумка. Якщо до вашого дивана приклеїлася гумка, то покладіть на неї трохи льоду бажано в пакеті, після декількох хвилин взяти тупий предмет і зчистити жуйку. Після цього варто обробити місце забруднення спиртом та просушити.
  • пиво. Якщо ви пролили пиво на свій диван, варто промокнути тканину сухою серветкою. Далі потрібно нанести трохи розчину оцту. Після всіх маніпуляцій потрібно прибрати залишки вологи серветкою та просушити цю ділянку.
  • Червоне вино. Рекомендується одразу витерти сухою серветкою. Після цього потрібно взяти сіль і нанести на пляму з вина, залишилося почекати, поки наша сіль вбере в себе всю вологу від нашої винної плями. Далі рекомендується пропилососити забруднену ділянку

ДИВАН із ФЛОКУ

Флок дуже міцний і красивий матеріал із оксамитовою поверхнею. Він став дуже популярним серед меблевої індустрії через його красу та легкість у догляді.

Проблем із очищенням меблів виконаних із цього матеріалу майже не виникає. Зараз цей матеріал дуже часто обробляють просоченнями, вони надають матеріалу водовідштовхувальні, пиловідштовхувальні та грязевідштовхувальні властивості. У результаті догляд за флоком мало потрібен.

Але як не крути бувають плями, які вимагають вашого втручання. Очистити ваш диван простіше простого, візьміть вологу ганчірочку (можна з мильним розчином) і протреть забруднену ділянку, просушіть, а ворс підніміть за допомогою щітки.

Періодично рекомендується протирати оббивку вологою серветкою або пропилососити з м’якою щіткою.

ДИВАН із ВЕЛЮРУ

Цей матеріал манить своєю красою, м’якістю, волокна його шовковисті. Велюр дуже нагадує оксамит, але ворс його трохи довший. Величезним плюсом цього матеріалу є те, що він практично не розтягується в результаті на ньому не з’являються складки в яких складається пил.

Догляд за м’якими меблями з велюру

Для профілактики необхідно раз на тиждень пилососити свої м’які меблі з м’якою щіткою, щоб не пошкодити тканину, це запобігти скупченню пилу і крихт, а також маленькі частинки бруду.

Одним із важливих предметів для чищення велюру – це серветка з мікрофібри. Змочивши її в розчині з м’яким милом можна позбавити наші меблі від багатьох забруднень. І ще не потрібно прикладати великих зусиль при виведенні забруднення, щоб не зашкодити ворсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи