Аксесуари

ДЖУЛЬЄТТА

Незвичайний дизайн маленького дивана, здається неможливо сидіти на ньому, але насправді на ньому дуже зручно розташуватися, випити кави, переглянути пресу.

Добре виглядатиме біля каміна, в коридорі, на терасі. Цей невеликий диван займе у вас дуже мало місця, але насолоду Ви отримаєте велике.

КРІСЛО-ПУФ

Крісло-пуф – це дизайнерська робота, придумана та розроблена для готелю “Інтер” дизайнером Алексом Чорним. Після цього фабрика запустила цю модель у роздрібний продаж та була здивована великою цікавістю з боку покупців.

ПУФ

Найпростіший пуф, круглої форми, але незвичайність йому надає драпірування (складання) тканини з боків.

ПУФ КВАДРАТ

Квадратний пуф може відрізнятися тільки розмірами, але якщо змінити висоту, функціонально змінюється і виріб. Його можна використовувати як стіл, як стілець, як підставку, справа тільки у ваших фантазіях.

ДИВАН ПУФ

Цей диван тільки для дуже креативних покупців, які бажають висловити в своєму інтер’єрі щось незвичайне, на що всі повинні обов’язково звертати увагу і довго говорити і згадувати про дивацтво даного господаря. Але так, завдяки дивану, ми запам’ятаємося надовго.

ПУФ СЕКЦІЙНИЙ

На вигляд простий виріб, але дуже оригінально виглядає. Складаючи різні положення можна змінювати і створювати різні форми, які впишуться як в офісні так і житлові інтер’єри.