Категорії
Новини

ШЕББІ ШИК

Shabbychic!  Назва цього стилю з англійської перекладається як «потертий шик», що найкраще передає всю його сутність. Інтер’єр у стиліshabby chic  передбачає апартаменти, прикрашені старовинними та злегка пошарпаними, але практичними меблями в стилі «бароко» або «рококо».

Як стиль інтер’єру shabbychic з’явився відносно недавно, наприкінці 1980-х років, завдяки англійському дизайнеру Рейчел Ешвел. У пошуках оригінальних старовинних речей Рейчел блукала блошиними ринками та антикварними магазинами. Вона засвідчувалась, щоб меблі були добре зроблені, але розглядала недоліки, як можливості для творчості – Рейчел шліфувала, полірувала та розписувала старовинні меблі, дбайливо зберігаючи характер кожної речі. Її філософія елегантної простоти у поєднанні з практичністю набула неймовірної популярності.

КОЛІР

Меблі, посуд та елементи декору виконуються у світлих, пастельних тонах. Характерні кольори шеббі шику: білий, ніжно-рожевий, колір слонової кістки, ніжно-блакитний. Цьому стилю властиві легкі квіткові мотиви, переважно це троянди і ангелочки. Трапляються також геометричні візерунки – трохи помітна клітина або смужка. Декоруючи меблі, не слід забувати про особливість стилю – інтер’єр повинен бути витонченим, по-королівськи вишуканим і злегка віддавати старовиною – «з нальотом часу», так би мовити.

МЕБЛІ

Меблі в стилі шиб, елегантні і абсолютно розкішні, виглядають так, ніби «в молодості» вражали всіх своєю помпезністю. І зараз, незважаючи на час, що нагородило фурнітуру тріщинами і потертістю, навіює думки про минулі часи, і від того виглядає ще більш романтичною!

ТЕКСТИЛЬ

Королевою балу, безумовно, є благородний шовк, бо поняття «розкіш» у текстилі пов’язане саме з цим матеріалом. Відтінки світлі та приглушені. Меблі можуть бути оббиті атласом, дивані декоративні подушки – баратом.

ДЕКОР

Прикрасити інтер’єр можна вицвілими і потертими, але витонченими рамками для фотографій, картинами. І що більше, то краще! Рамки можуть бути виставлені на полицях, а також висіти на стіні. Дзеркало або кришталева люстра може стати центральною фігурою в інтер’єрі, умов два – витонченість (бажаний стиль – бароко або бароко або рококо) і «наліт часу». Старовинні скриньки, абажури, фарфорові ляльки та інші елементи декору нададуть вашому інтер’єру.

Shabby chic  підійде романтичним творчим особистостям. Фурнітура в цьому стилі чудово виглядатиме в інтер’єрі дитячої кімнати для дівчинки. Також, кімнату маленької принцеси можна прикрасити пуантами або балетною пачкою, янголятами та трояндочками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи