Категорії
Новини

ШАЛЕ

КВАРТИРА У СТІЛІ ШАЛІ

Шале (фр. chalet) – швейцарський заміський будиночок, що спочатку служив укриттям від негоди для єгерів або пастухів. Сьогодні під словом «шале» мається на увазі стиль інтер’єру, в якому по-сільськи затишно поєднуються простота, свіжість і якась недбалість, незакінченість.

Незважаючи на той факт, що шале – це, перш за все, стиль заміського будинку, він оригінально впишеться у вашу міську квартиру. У цій статті представлені способи, ідеї та варіанти того, як легко можна оформити інтер’єр міської квартири у «лісовому» стилі.

ОБРОБКА

Як обробка використовуються лише екологічно чисті матеріали, як правило, це дерево. Підлога покривається масивними дошками, покритими лаком, морилкою або воском. Стіни можуть бути заштукатурені або облицьовані деревом. Деревом можна облицьовувати кімнату повністю або частково. Особливо популярний другий варіант – одна, фанерована деревом стіна, виглядає дуже ефектно.

Якщо у вашій квартирі високі стелі, відмінно будуть виглядати стельові балки, які виступають, які, крім естетичної функції, виконують також практичну. Привертаючи увагу, вони, наприклад, можуть приховати нерівності обробки.

Натуральні відтінки

Колірна гама стилю шале відрізняється натуральними відтінками – кремовий, бежевий, теракотовий, колір темного дерева. Акцентними є насичені темні кольори: шоколадний, бордовий, темно-зелений або темно-синій.

Камін

Важливим, центральним елементом у стилі шале є камін, завдяки якому не тільки опалюється приміщення, але також створюється приємна і затишна атмосфера. Оскільки йдеться про квартиру, аналогами класичного каміна можуть бути фальшкамін, біокамін, електрокамін, газовий камін або декоративний. Вибір за вами. Камін можна прикрасити свічками чи фотографіями.

ДЕКОР

Декор у стилі шале можна умовно поділити на кілька напрямків. Перший варіант більш жіночний: зістарений глиняний посуд, старі фотографії та картини в дерев’яних рамках, невеликі вироби, вінки з гірських трав та сільська вишивка. Другий більш чоловічий, наповнений мисливською романтикою: мисливські трофеї, гобелени з мисливськими мотивами, звірячі шкури та ковані вироби. Можна також знайти золоту середину

Підкреслити оригінальність стилю шале можна, використовуючи хутряні шкури або класичні пледи в клітку, на підлозі можуть бути вовняні в’язані теплі доріжки та килими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи