Дивани для кафе, барів, ресторанів

ПРОТОН

Круглі вирізи в боковинах, що закриваються м’якими подушками, надають диванам особливого шарму.

Секція пряма  1500*700*H1050

Секція кутова  700*700*H1050

Боковина 700*80*H1050

Подушка декоративна

АКЦІЯ!! ЛІТНІЙ ПОДАРУНОК! ЗНИЖКА  – 30% !!!!!

Сучасні м’які меблі для кафе, барів, ресторанів є одним із найпопулярніших затребуваних товарів на вітчизняному ринку. Це і не дивно, адже зручні дивани, крісла, пуфи необхідно мати в будь-якому закладі, який цінує своїх клієнтів і хоче надати всі необхідні зручності.

Нині купити меблі для кафе не так просто, навіть незважаючи на її різноманіття. Справа в тому, що крім своїх безпосередніх функцій, вона купується для формування загального дизайну інтер’єру, що дуже впливає на популярність закладу. Дуже часто, багато власників ресторанів замовляють дивани та крісла на свій смак та ескіз, оскільки вони повинні відображати загальну стилістику приміщення.

Безумовно, правильно та гармонійно вибрані крісла чи дивани для ресторану – це половина його успіху. Незручні, жорсткі, занадто низькі або, навпаки, занадто високі моделі здатні викликати дискомфорт у відвідувача, ніж зіпсувати загальне уявлення про візит до вашого ресторану.

Якщо ви цінуєте репутацію свого закладу та прагнете забезпечити своїх клієнтів максимально високим рівнем сервісу, ми готові запропонувати вашій увазі виключно якісні, стильні та сучасні дивани для кафе та ресторанів Київ за найбільш вигідними цінами.

М’які меблі для кафе та ресторанів

Компанія «BW» – один із найбільших вітчизняних виробників та постачальників ексклюзивних варіантів м’яких меблів для закладів громадського харчування України. За роки роботи в даній галузі ми допомогли реалізувати не один десяток успішних замовлень щодо оформлення інтер’єру закладів різного рівня – від невеликих кафе до елітних ресторанів. Бажаємо звернути вашу увагу на той факт, що на дивани для кафе ціни у нас найбільш вигідні та оптимальні. До того ж ми пропонуємо широку лінійку різних моделей, виконаних з натуральної шкіри або якісного шкірозамінника.

Зручний каталог продукції, представлений на сторінках нашого сайту допоможе легко визначитися з вибором. Не знайшли потрібну модель? Не біда! Зв’яжіться з нашими консультантами та замовте виготовлення меблів за вашим індивідуальним дизайном.

Для ресторанного бізнесу потрібний особливий стиль меблів і наша компанія добре це розуміє. Ми виконуємо будь-які побажання замовника, виготовляючи дивани для барів та ресторанів за сучасними вимогами. Меблі мають стильний дизайн, гарантовано високу якість, практичність та довговічність.

Контроль якості товару здійснюється висококваліфікованими спеціалістами. Компанія BW надасть вам можливість придбати меблі з каталогу, а також здійснити ексклюзивне замовлення, виконане за індивідуальними вимогами.