Послуги дизайну

Фабрика м’яких меблів BW співпрацює з багатьма дизайнерами України та близького зарубіжжя, виготовляє меблі для їх проектів та за їхніми ескізами.

Наші партнери можуть скористатися нашими пропозиціями щодо вибору меблів.

Фабрика BW також користується послугами наших постійних незалежних дизайнерів при роботі над великими об’єктами для розробки інтер’єрів з нашими меблями для кафе, барів, ресторанів, готелів, клубів, баз відпочинку, готелів та інших товариств.

Багато дизайнерів працюють з фабрикою BW протягом кількох років і цей взаємовигідний тандем знаходить своє втілення в цікавих та креативних проектах.

Ви можете скористатись послугами рекомендованого нами дизайнера у будь-якому місті України.

Вартість дзвінка 400 грн.

Що входить до послуг?

Отримайте консультацію щодо вибору матеріалів для ваших меблів, її цінову та якісну складову.

Додаткові послуги.

Якщо Вам не зовсім зрозуміла картинка вашого інтер’єру, можна зробити візуалізацію ваших ідей, і ви побачите фотореалестичне тривимірне зображення майбутнього інтер’єру. Така процедура називається 3Д-візуалізація.

Вартість такої послуги – 160 грн. за квадратний метр. Термін реалізації 3-4 тижні.

Перед тим як виконати візуалізацію вашого інтер’єру, необхідно підготувати ескіз, начерки олівці думок дизайнера з урахуванням ваших ідей і побажань. Чим уважніше ви поставитеся до всіх тонкощів обговорюваного інтер’єру при побудові ескізу, тим точніше буде відтворено роботу дизайнера.