Дивани для дому

АНАСТАСІЯ

Виконаний в європейському стилі з урахуванням останніх тенденцій сучасної моди в дизайні м’яких меблів Диван Анастасія привнесе чистоту ліній, форм і дух сучасності у Ваш інтер’єр.

Дуже комфортний з підвищеною м’якістю диван з широкими підлокітниками, що створює ідеальний затишок в обіймах дивана.

Для зручності в експлуатації застосовується прихований механізм трансформації. Фабрика може встановлювати три види механізму залежно від бюджету та умов замовника.

Компанія «BW» спеціалізується на реалізації якісних м’яких меблів у широкому асортименті моделі. У нас ви завжди зможете купити диван в Харкові для дому за вигідною ціною. Якісні та стильні моделі стануть важливим елементом будь-якого сучасного приміщення, а також гармонійно доповнять спільний інтер’єр. Ми гарантуємо вам високу якість продукції, що реалізується, оскільки вона вся вона є фірмовою.

Декілька слів про товар

Диван – це один із основних видів меблів, без якого складно уявити будь-яке сучасне приміщення чи кімнату. Широкі та вузькі, кутові та розкладні, трансформовані та статичні, шкіряні та велюрові – асортимент сучасних моделей є настільки широким та різноманітним, що дає можливість оптимально підібрати найбільш підходящий варіант залежно від специфіки та призначення того приміщення, в якому він буде встановлений.

Не секрет, що жодна сучасна вітальня в квартирі або приватному будинку не може обійтися без дивана. Окрім свого основного призначення, даний елемент меблів виконує ще й роль декоративного елемента, який бере важливу участь у формуванні загального інтер’єру, тому правильність вибору грає дуже важливу роль.

Поряд з використанням для домашніх цілей більшість сучасних виробників меблевої продукції стали приділяти важливу увагу виробництву моделей для використання в ресторанах, барах, кафе, нічних клубах або офісних приміщеннях. Виходячи з особливостей використання та призначення, багато з них мають унікальну форму, дизайн та колірне оформлення, оскільки найчастіше виготовляються за індивідуальним замовленням.

Поради щодо вибору

Безумовно, широкий асортимент продукції, що реалізується сьогодні виробниками меблів значно спрощує процес вибору найбільш відповідного варіанта, проте навіть при такому великому асортименті слід пам’ятати про ряд основних правил, яких слід дотримуватися при виборі.

Корпус – це один з основних елементів, на які слід звернути свою увагу в процесі вибору моделі. Найбільш цінними є корпуси, виготовлені з натуральних та цінних деревних порід, таких як горіх, ясен. Дуб, червоне дерево і т. д. Важливо стежити за тим, щоб корпусна основа не мала видимих ​​дефектів у вигляді різних сколів, тріщин та надломів. Крім того, як сполучні елементи повинні виступати болти, а не шурупи, інакше в процесі експлуатації можлива поява люфту і порушення цілісності загального каркаса.

Крім корпусу, необхідно звернути увагу на м’якість моделі. Для цих цілей виробники найчастіше використовують пружини, поролон або поліуретан. Не можна однозначно сказати, який із цих матеріалів забезпечує найбільшу м’якість, тому вибір слід грунтувати на індивідуальних відчуттях.

Розкладний механізм також є важливою складовою будь-якої сучасної моделі, тому його теж необхідно вибирати якнайретельніше. На сьогоднішній день існує кілька основних типів розкладних механізмів:

– Висувний (стандартний вид розсувної системи);

– Книга (спинка відкидається назад, а сидіння висувається на половину);

– розкладачка (спеціалізований розсувний механізм, що розміщується під сидінням дивана і при необхідності може висуватися у повноцінне спальне місце).

Ну і нарешті оббивка. На сьогоднішній день існує широка різноманітність різних видів оббивки. Однією з найбільш якісних та довговічних, безумовно, є натуральна шкіра, яка використовується на моделях елітних меблів. Що ж до бюджетніших варіантів оббивки, то сьогодні для цих цілей активно використовують флок, велюр, шеніл і цілу низку інших матеріалів.

BW – якість за розумні гроші

Компанія «BW» є одним із найбільших постачальників сучасних моделей якісних меблів. Ми пропонуємо сучасні дивани Харків, ціни на які відповідають ринковим, а якість має гарантовано високий показник. Якщо ви вирішили купити диван Харків – каталог моделей допоможе легко зробити правильний вибір.

Наші головні переваги це:

  • широкий вибір моделей;
  • висока якість;
  • хороші ціни (на дивани Харків ціни у нас найприйнятніші);
  • вигідні умови для постійних клієнтів;
  • уважне обслуговування;
  • доставка замовлення по місту та області.

Звертаємо вашу увагу на той факт, що наше представництво продає дивани у м.  Вінниця і Житомир, тому мешканці цих міст можуть також стати нашими клієнтами.

Більш детальну інформацію можна отримати за вказаними телефонами.