Про компанію

Реміснича майстерність, новизна ідей, творчий підхід – і все у майстерні на 100 квадратних метрах. Це був початок творчої кар’єри згуртованого загальною ідеєю колективу.

Сьогодні ми маємо 3000 кв. м виробничих площ, мережа торгових магазинів по Україні і той самий дружний, згуртований колектив, який, постійно збільшуючись, не втрачає своїх однодумців. У цьому є сила фабрики «BW» та її стрімкий успіх. Сильний колектив з талановитими професіоналами є найбільшим багатством будь-якої організації. Сьогодні маркетологи, дизайнери, виробники, консультанти – одна велика родина, в яку кожен зробив свій революційний внесок.

Ми маємо унікальний спосіб вивчення купівельного попиту, опанували мистецтво слухання, навчилися зближуватися з реальним покупцем, аналізувати всі тонкощі, викликані бажанням придбати товар нашої торгової марки.

Наші моделі – це данина класиці, що генерує достатком краси та функціональністю. Чудернацьке декорування та багатий деталями дизайн – основні риси нашої колекції. Кожен виріб як витвір мистецтва – з таким гаслом наші фахівці підходять до виробництва, відпрацьовуючи кожну деталь із любов’ю та гордістю. Ось чому наш товар так успішно має попит. Затишний сервіс, добрий прийом, задоволення будь-якої примхи – найстрашніша зброя наших консультантів. Це все наше командне бажання бути першими, бути кращими і гордо називатися торговою маркою «BW».