Категорії
Новини

БОГЕМНИЙ СТИЛЬ ІНТЕР’ЄРУ

СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ

Богема (фр. Bohème – циганщина) – ексцентричний спосіб життя, характерний для письменників, художників, артистів – так званої «творчої інтелігенції».

Одна з назв циган у французькій мові – bohémiens – жителі Богемії, області на території нинішньої Чехії, де в Середньовіччі жило багато ромів. Неприкаяне життя артистів порівнювалося із життям циган. Крім того, багато циган самі були акторами, співаками і музикантами.

Богемний стиль в інтер’єрі, або Бохо, як його ще називають – це повна свобода творчості, стиль, що не має рамок і не підкоряється жодним правилам. За наявності багатої уяви оформити домашній інтер’єр у богемному стилі дуже просто. Крім великої кількості ідей вам знадобиться не менша кількість предметів меблів. Однак, тут важлива не лише кількість, а й якість: кожен предмет меблів має бути особливим та колоритним.

До цього стилю найчастіше тяжіють люди творчих професій — художники, дизайнери, поети, музиканти. Властиві богемному стилю свобода фантазії, креативність та відсутність будь-яких обмежень особливо приваблюють особистостей неординарних.

ОСОБЛИВОСТІ СТИЛЮ

КОЛІР

При виборі кольорової гами приміщення керуйтеся своїм настроєм та внутрішнім станом. Проте, не слід переборщувати із яскравими відтінками. Яскравим не бажано робити диван та стіни, тому що яскраві кольори мають властивість швидко набридати, а часто перефарбовувати стіни або міняти шпалери буде проблематично. Створюйте акценти за допомогою невеликих предметів, наприклад диванних подушок, наволочки для яких можна міняти хоч щодня, або різноманітних аксесуарів.

ДЕТАЛІ

Дивам можна декорувати пледом та кольоровими подушками, стіни рясно прикрасити картинами та фотографіями у цікавих рамках. Рамки можуть бути абсолютно різними, і чим яскравішими вони будуть контрастувати один з одним за кольором, розміром, декором, тим краще. На полицях книги, вази, статуетки, квіткові композиції — все, в чому виражатиметься ваша особистість.

Саме завдяки завантаженості предметами та яскравій колірній гамі богемний стиль іноді називають «циганським», тому намагайтеся балансувати і не перетворювати будинок на звалище непотрібних речей.

НЕСТАНДАРТНІ ПОЄДНАННЯ

У богемному стилі відмінно поєднується непоєднуване. Дорогі вишукані речі можна дуже гармонійно поєднувати з дешевими і застарілими. Наприклад, дорога ваза або декоративне блюдо чудово виглядатиме на потертому від часу комоді, в яскраву кухню може відмінно вписатися старенький столик з різними за стилем, але такими ж старими стільцями. Такі прийоми добре впливають на загальне сприйняття інтер’єру.

Богемний інтер’єр можна вважати таким, якщо в ньому виражений характер господаря, його творча натура. Хоча б крапелька творчості живе у кожному з нас, треба лише не боятися відкрити це у собі. Найголовніше – не переборщити, додати в інтер’єр креатив, а не хаос.

Надихайтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи