Комплектації модулів

Офісні меблі | Інтер’єр офісу

Офісні меблі завжди грають важливу роль, і солідний офіс неможливо уявити без шикарного, м’якого, затишного шкіряного дивана. Офісні дивани повинні відповідати статусу підприємства, щоб Ваші клієнти почувалися комфортно та затишно. Уявіть собі Ви приходьте в офіс щось замовити, а там старі та обшарпані меблі… Як Ви зробите, чи будете купувати або робити замовлення в цій фірмі!? Адже недарма кажуть, що зустрічають по-одязі…

Також важливо як виглядає кабінет керівника, наскільки комфортно приймати делегації та важливих клієнтів. Адже всі договори, як правило, укладаються в кабінеті, і вести переговори в некомфортній обстановці, як мінімум неприємно.

Саме тому фабрика м’яких меблів «BW» представляє до Вашої уваги ексклюзивну колекцію офісних меблів. Наші дизайнери та конструктори розробили серію офісних диванів «Вікторія», вони унікальні та аналогів на даний момент не існує. Комплект складається з сегментів меблів, які можуть трансформуватися у будь-яку формою конструкцію. Ідея полягала в тому, щоб кожен підібрав необхідну конструкцію самостійно, тому що інтер’єр офісу у всіх індивідуальний. Також є широкий вибір матеріалів і колірних відтінків, і Ви в залежності від колірних переваг без проблем підберете необхідний шкіряний диван.

Купити офісний диван та оновити інтер’єр – це буде правильне рішення, тому що Ви купуєте у виробника, що значно знижує фінансові витрати. А це вже вагомий аргумент, адже ми всі намагаємось правильно оптимізувати витрати бізнесу.

Наша продукція виготовлена виключно з добротних, якісних матеріалів, що сприяє нашій продукції багато років, і дозволяє давати гарантію на всю нашу продукцію 5 років!

Меблі для готелів, санаторіїв | Готельні меблі

Кожен із нас хоча б раз у житті був у готелі, як тільки ми заходимо до холу – перша наша увага зосереджується на інтер’єрі. А який інтер’єр без хороших меблів? Будь-який власник готелю чи комплексу для відпочинку хоче, щоб його інтер’єр відрізнявся і запам’ятовувався у відвідувачів. Адже це як візитна картка.

Тому наша фабрика постаралася виготовити меблі для готелів, які не залишать байдужого жодного постояльця, і завжди буде манити і залучати все нових та нових клієнтів. У місцях відпочинку, де дійсно часто буваєш дуже виснажений після робочого дня, тим більше, коли ти у відрядженні або з багатокілометрової поїздки, – завжди хочеться бачити в номері затишок і комфорт. Готельні меблі, повинні мати високий запас міцності та надійності. Щодня нею користуються абсолютно різні клієнти, тому елементи низької чи сумнівної якості зазвичай довго не служать. Представлені м’які меблі нашої фабрики розроблялися виключно для готелів, санаторіїв, тому наші фахівці постаралися виготовити їх з великим запасом міцності та довговічності.

Фахівці Фабрики «BW» довго працювали над якістю, закуповуючи лише найкращі комплектуючі, також багато доводилося винаходити, розробляти, вигадувати, щоб задовольнити запити та уподобання керівників, власників, дизайнерів, усіх, хто бажає придбати м’які меблі для готельного бізнесу. Адже дивани для готелів мають виглядати комфортно, зручно та практично, на вигляд дуже гламурно, але головне усі хочуть купити цю красу за невеликі гроші, бо вкладається у бізнес, а бізнес має окупатися. Диван «Вікторія» відповідає всім цим вимогам, які пред’являються для класичного інтер’єру, а найголовніше – низькою ціною для диванів елітного класу.

Класична елегантність і простота у використанні, будь-який вибір оббивки, гарантія 5 років за доступною ціною – ось, що зробило популярні наші м’які меблі серед багатьох клієнтів! Якщо ви дійсно маєте намір купити надійні якісні та довговічні меблі для використання в жорстких умовах готелів, тоді фабрики «BW» зможе запропонувати вам широкий вибір. Дивани можуть трансформуватися у різні комбінації та комплектуються за бажанням замовника.

М’які меблі для ресторанів, клубів, кафе та барів

Улюблене місце відпочинку переважно молоді і не тільки, це клуби, дискотеки, кафе, бари та інші розважальні заклади. Дуже часто там святкують різні заходи, і всім відпочиваючим хочеться якнайкраще розташуватися на дивані, після робочого дня або тижня – там можна приємно провести час з друзями, подругами або рідними.

А куди ж будь-якому солідному закладу без гарних, затишних, якісних меблів..? Тим більше ми знаємо що публіка, часто буває зовсім твереза, або що гірше – зовсім нетвереза. А це часто призводить до не зовсім дбайливого ставлення до інтер’єру та меблів зокрема. Тому якість матеріалів м’яких меблів для розважальних закладів має бути лише з найкращих складових. Адже якщо заощадити кошти, і придбати дешеві меблі сумнівної якості, то послужить вона сумнівно довго, або зовсім мало. Адже відома всім приказка, що ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі! Тим більше, що ремонт і як наслідок зміна інтер’єру – річ дуже дорога, а вона в таких закладах робиться не часто, та й закрити клуб на деякий час призводить до фінансових втрат.

З цього випливає, що будь-який розважальний заклад поважає себе, і своїх клієнтів має більш високий статус за наявності зручних, красивих, м’яких меблів. Адже нікому не секрет, що в цих закладах часто фотографуються, а потім, коли переглядають фото, – хтось обов’язково відзначить красу меблів, оскільки на фото зазвичай її видно. А ті хто там були, скажуть: «А яка вона зручна!». А це вже серйозна реклама закладу.

Саме для цього фахівці фабрики «BW» розробили зручний, яскравий красою комплект «Вікторія», який має міцний каркас і надстійкий оббивний матеріал, щоб він зміг відповідати вашим найвищим вимогам якість. Але найголовніше, має привабливу ціну, та гарантію 5 років!

І якщо до всього ще й додати, що він складається з елементів, які можна зібрати у довільній формі та замовити будь-який варіант оббивки, то м’які меблі «Вікторія» не мають аналогів за якістю та ціною. Якщо Вам потрібні меблі для ресторанів, клубів, кафе та барів, телефонуйте нам, цей комплект не залишить байдужим жодного клієнта!