Категорії
Новини

СКАНДИНАВСЬКИЙ ІНТЕР’ЄР

ІНТЕР’ЄР У СКАНДИНАВСЬКОМУ СТИЛІ

Скандинавський стиль, як і багато інших стилів, розвивався під впливом географічного положення.

Скандинавія – історико-культурний регіон на півночі Європи, до якого, як прийнято вважати, входять Швеція, Данія, Норвегія, Ісландія. Деякі також включають цей список і Фінляндію.

Головними характерними рисами скандинавського стилю є світлі тони, натуральні матеріали, простота форм та стриманість. Тепер докладніше.

КОЛІР І СВІТЛО

Найпопулярнішими в скандинавських інтер’єрах є світло-жовті та молочно-білі тони. Ці кольори наголошують на найголовнішому для жителів північних країн — сонячному світлі! Світлому скандинавському інтер’єру властиві контрасти, роль яких виконує текстиль. Найчастіше це яскраві килимки, пледи чи декоративні дивані подушки.

Більше світла! Скандинавський стиль – це, як правило, великі вікна, що впускають у кімнату максимальну кількість світла. Тож на вікнах мінімум декору. Штор і фіранок може не бути взагалі, або ж вони можуть бути виконані з легкого матеріалу і часто зрушені вбік від самого вікна, щоб пропустити якомога більше сонячних променів. Матеріал, який може використовуватися – муслін, кисею або щось таке. Також на вікнах можуть бути рулонні штори або жалюзі.

МАТЕРІАЛ

Матеріали переважно натуральні. Найоптимальніший – дерево, яке скандинави просто люблять! Візитною карткою скандинавського стилю є невисокі, обов’язково світлі меблі з натуральних матеріалів (світлий диван, оббитий натуральною тканиною). Прекрасно впишеться в інтер’єр меблі, виготовлені із звичайного дерева, наприклад, дуба, пофарбовані у світлий колір (дерев’яні стільці або полички, пофарбовані в білий). Скандинавський стиль не терпить перебору, так що меблів має бути небагато.

«ЮЗАБІЛІТІ»

Інтер’єр у скандинавському стилі якнайкраще пристосований для комфортного проживання. Полочки, для зберігання різних речей, закриті шафи – практичність і зручність, простіше кажучи. Скандинавський стиль легко підтримуватиметься. Не обов’язково прибирати абсолютно все з очей геть, як у мінімалізмі. Ви можете поставити подаровану статуетку на полицю, покласти потрібні речі куди вам захочеться, і цим зовсім не зіпсуєте характер інтер’єру. Він зовсім не химерний — живий, позитивний, легкий та простий.

Цей стиль інтер’єру підходить людям з «нордичним» типом характеру, які цінують велику кількість світла та простору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи