Категорії
Новини

Інвентар для барів та ресторанів: новий брендовий та б/у

Професійний інвентар для барів та ресторанів відноситься до незамінних елементів, необхідних для забезпечення якісного обслуговування гостей закладу. Для облаштування нового ресторану або бару, а також для відновлення працюючого закладу можна використовувати не тільки новий інвентар, а й вживаний.

Особливості вибору

Вибираючи інвентар для бару, важливо враховувати специфіку закладу, стильове оформлення та підбирати максимально відповідні професійні предмети. Компанія RESTEQ представляє широкий асортимент нового і вживаного інвентарю, який відповідає високим вимогам якості, надійності та довговічності.

При виборі обладнання для будь-якого закладу громадського харчування потрібно враховувати такі нюанси:

  • Матеріал виготовлення. Він повинен бути стійкий до інтенсивної експлуатації та чищення.
  • Багатофункціональність. Це дозволяє використовувати гастроємності для зберігання напівфабрикатів, готових страв, а також у процесі приготування.
  • Якість одноразового посуду. Ємності для пакування страв «на винос» повинні щільно закриватися, щоб унеможливити ризик розливання або розсипання продукту.

Для оформлення зали також потрібний спеціальний інвентар. Вибір при цьому залежить від стильового оформлення закладу та його тематики – піцерія, кальянна, закусочна, кав’ярня. У компанії RESTEQ є товарні позиції від провідних світових брендів, які за потреби можна придбати за вигідною ціною оптом та в роздріб.

Інвентар від відомих брендів: асортимент товарів

Компанія RESTEQ представляє якісний сучасний інвентар для ресторанів, що допоможе створити комфортні умови для роботи персоналу та обслуговування клієнтів. Асортимент постійно оновлюється, є все необхідне для роботи будь-якого закладу – від невеликої кав’ярні до великого ресторану.

Великою популярністю користується інвентар для ресторану, який на старті допоможе значно скоротити витрати на закупівлю базового обладнання, якщо йдеться про облаштування кухні з нуля. Меблі, скатертини, предмети декору, посуд для сервірування страв та для роботи на кухні, особливе приладдя для приготування коктейлів, кальяни та одноразовий посуд – все це можна знайти в каталозі. Компанія відправляє товар відразу після оформлення замовлення без передоплати, тому що для відкриття нового закладу важлива оперативність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи