Категорії
Новини

Видаляємо пил з м’яких меблів

Зараз не знайдеться будинку чи квартири, в яких би не стояли м’які меблі. Так, ми звикли до комфорту, затишку і просто не уявляємо домашньої обстановки без дивана, зручних крісел, кухонного куточка з м’якою оббивкою. Навіть у строгий робочий кабінет такі меблі знайшла собі дорогу.

На жаль, м’яка тканинна оббивка має властивість убирати в себе пил, який бажано періодично прибирати. Без регулярного догляду меблі починає втрачати свою привабливість.

Пил, що набився в структуру тканини і в щілини дерев’яного каркаса, може негативно позначатися і на здоров’ї мешканців: викликати алергічні реакції. Тому найкращий друг м’яких меблів у будинку – це пилосос. Можна і ворсистою щіткою проходити по поверхні оббивки, щоб знімати шар свіжого пилу.

А можна згадати старий забутий спосіб воювати з пилом за допомогою вологого простирадла. Він хороший тим, що не дозволяє порошинкам підніматися в повітря: намочуємо чисте простирадло, добре віджимаємо, покриваємо нею меблі і стукаємо по вологому простирадлу палицею або мухобойкою. Для сильно запилених меблів однієї такої процедури явно не вистачить, їх доведеться повторювати. Але ефект вас потішить. А якщо ще зазирнути в затишні куточки, підняти підлокітники, дивані подушки, матраци, і звільнити ці місця від покладів старого пилу, то м’які меблі у вашому будинку задихають свіжістю та засяють красою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні записи